Serdecznie zapraszamy na listopadową edycję projektu Gdańska Akademia Rodzica pt. "Znaczenia więzi dla rozwoju dziecka". Transmisja wykładu odbędzie się 8.11.2022 r. o godz. 18:00 na portalu https://www.gdansk.pl/. Tym razem gościć będziemy panię Ewę Olewicz, psycholog kliniczną i psychoterapeutkę. Ukończyła Szkolenie z Systemowej Terapii Rodzin organizowane przez Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Szkolenie w Zakresie Psychoterapii atestowane przez Zarząd Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyła liczne szkolenia w zakresie psychoterapii dzieci i młodzieży. Jest certyfikowanym diagnostą FASD. Przez wiele lat pracowała w Gdańskim Ośrodku Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, prowadząc terapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz terapię rodzinną. Aktualnie współpracuje z GOPP, prowadząc terapię rodzin oraz grupy wsparcia i warsztaty dla rodziców adopcyjnych, i zastępczych. W ramach praktyki prywatnej pracuje terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą.
Pani Ewa podzieli się wiedzą z zakresu znaczenia więzi dla rozwoju dziecka, podkreśli rolę budowania bliskości od najmłodszych lat a także powie, jak robić to w sposób bezpieczny.
Jednocześnie przypominamy, że materiały z dotychczasowych wykładów dostępne są na stronie https://www.gdansk.pl/urzad-miejski/wydzial-rozwoju-spolecznego/materialy-ze-spotkan,a,203539
Pozdrawiamy
WRS Info